a1

Ceník nejlevnějších stěhovacích služeb PrahaDodavka - stěhování v praze

Po celý rok umožňujeme stěhování seniorům a studentům za snížené ceny.

Dále můžete neomezeně uplatňovat slevové kupóny až do 500Kč.

Jako jediná stěhovací firma v Praze nabízíme možnost dispozičního i hodinového účtování.

Hodinová sazba při stěhování v Praze od 690Kč/Hod

Příklady cen dispozičního stěhování po Praze:

  • Minimální stěhování kusu nábytku od 1500,-
  • Malé stěhování od 3000,- Střední stěhování od 4000,- Větší stěhování od 5000,-
  • Velké stěhování od 7000,- Stěhování firem od 6000,- Mezinárodní stěhování od 17000,-
  • Zobrazené ceny jsou pouze informativní a konečné. Nabídky podáváme s cenou konečnou, bez doúčtování DPH.
  • Kompletní ceník s nabídkovou cenou Vám rádi představíme osobně.

Zákazníci u nás mají v ceně bez příplatků mnoho služeb:

Neplatí žádné příplatky za svátky a víkendy. Zdarma máte samozřejmě poradenství a sestavení cenové kalkulace. Sestavení pracovního řádu a kontrolu nad jeho plněním.
Zapůjčení krabic na stěhování. Dovoz krabic a obalů je bez zálohy. Odpojení spotřebičů, demontáž a montáž satelitní techniky. Manipulaci s těžkými předměty do 99Kg. Demontáž a rychlá montáž nábytku, kuchyňských linek s veškerým profesionálním vybavením. Neplatíte ani jeden kilometr po Praze. V každé ceně je nadstandartní pojištění včetně pojištění skel a starožitností.

Cenová nabídka zahrnuje případný vjezd na sběrný dvůr, parkování na chodníku, prašné prostředí, stěhovací práce mezi 22 – 6 hodinou, dovozy krabic a obalů, donášky při stěhování, skladování jeli nutné, ceny obalů. Jen individuální situace v terénu (nefunkčnost výtahu, ztracené klíče od starého i nového bytu-zámečníci, znemožněné zaparkování, další více-časové náklady) hradíte dodatečně.

Chcete slevu zadarmo?

Stěhování studentů a seniorů provádíme za zvýhodněné ceny, po celý rok a bez výhrad. Na stěhování se vždy připravujeme předem a umíme vyhovět veškerým přáním zákazníka. Tato sekce stěhování, bývá spolu se zákazníkem veselá a zákazníci se na nás stěhováním obrazí znova a znova.

Levné stěhování domácností po Praze a okolí je naší předností.

 

NÁVŠTĚVA TECHNIKA – ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Rádi by jste se dozvěděli kolik zaplatíte za stěhování, autodopravu Vašeho majetku? Domluvte si schůzku přímo u Vás doma! Nebo rovnou zavolejte nám! Je to nejsnadnější způsob jak naši firmu oslovit a dozvědět se základní informace během pár minut. Dříve se lidé dopravovali za službami do měst pěšky nebo na koni přes luhy a lesy stovky kilometrů. Dnes jezdíme my za Vámi, a to po celé Praze a okolí na vlastní firemní náklady.
author-img - Technik Stěhujte.cz

 

logo