a1

Stěhování do zahraničí, mezinárodní stěhování z Anglie, Německa za speciální ceny mezinárodní stěhování

Mezinárodní stěhování je naší specializací. Stěhování do zahraničí byla v roce 2002 naše první zakázka. Od té doby jsme nasbírali v oblasti stěhování do zahraničí nemalé zkušenosti. Při mezinárodním stěhováním se řídíme předpisy a ustanovením zákonů evropské unie. Naši řidiči, kteří jsou na stěhování do zahraničí vysíláni, mají bohaté zkušenosti s mezinárodním stěhováním, jsou bohatě jazykově vybaveni a mají nesmírně cenné řidičské zkušenosti. Nejen při stěhování do zahraničí lpíme na profesionalitě a bezchybnosti.

Cenové nabídky na stěhování do zahraničí předkládáme vždy v cenovém rozmezí a vždy dodržujeme. Mezinárodní stěhování provádíme na evropské standartu a každoročně získáváme větší počet zákazníků. Při stěhování zákazníků do zahraničí a zpět, máme tu čest i po několika letech tyto zákazníky stěhovat znova a znova.

Mezinárodní a firemní stěhování, které zákazník zajistí v rámci firemního rozpočtu, ohodnocujeme díky spolupráci s champagneshop.cz velice hodnotným dárkem v hodnotě několika tisíc korun.

Stěhování a přeprava šampaňského nás mnoho naučila. Odpovědné zacházení při stěhování s majetkem našich klientů a jejich spokojenost je pro nás prioritou.

 

NÁVŠTĚVA TECHNIKA – ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Rádi by jste se dozvěděli kolik zaplatíte za stěhování, autodopravu Vašeho majetku? Domluvte si schůzku přímo u Vás doma! Nebo rovnou zavolejte nám! Je to nejsnadnější způsob jak naši firmu oslovit a dozvědět se základní informace během pár minut. Dříve se lidé dopravovali za službami do měst pěšky nebo na koni přes luhy a lesy stovky kilometrů. Dnes jezdíme my za Vámi, a to po celé Praze a okolí na vlastní firemní náklady. Mezinárodní stěhování je naší specialitou.
author-img - Technik Stěhujte.cz

 

 

logo