a1

Proč zvolit právě naší firmu?dodavka1231

Naše malá firma v oboru stěhování Praha, logistice v přepravě materiálu, mezinárodní dopravy a podobně čerpá zkušenosti již od roku 2000. Od této doby jsme přestěhovali více jak 10000 zákazníků ať už v Praze a okolí,  středočeském kraji, po celé České republice, a i v zemích Evropské unie jako Velká Británie, Francie, Rakousko,  Německo, Španělsko, Švédsko i Dánsko, Slovensko, Kosovo, Maďarsko, Polsko, Švýcarsko, Holandsko, Belgie

3 jasné  důvody, proč si pro stěhování vybrat opakovaně nás …

  1. Máme mnoholetité zkušenosti se stěhováním – od roku 2000
  2. Nejlevnější  stěhování v Praze nabízíme od 1.500 Kč
  3. Naše práce nás baví a děláme ji vždycky jak nejlépe umíme
  4. Jsme levné stěhování v Praze

První kontakt s naší firmou navážete vždy s jednatelem společnosti, nebo s odborným dispečerem, který se stěhování přímo zúčastní. On Vám pomůže se na stěhování připravit a projedná s Vámi celý rozsah poptávané služby. Pracovní postupy firemních řidičů i posádky máme vypracovány na základě zkušeností s realizací mnoho mezinárodních i lokálních služeb v oblasti stěhování. Při objemných zakázkách posádky komunikují on-line (vysílačky). Všichni naši řidiči jsou školeny, osvědčeni a stejně jako pracovníci mají se stěhováním mnohaleté zkušenosti. Celý tým je vždy vázán mlčenlivostí o skutečnostech týkajících se majetkových skutečností zákazníka.  Nabízíme levné stěhování v Praze.

Rádi Vám předvedeme profesionální, kvalitní práci, s pracovitými a pohodovými lidmi, že si to pravděpodobně ani nedokážete představit.

Tyto poctivě vybíraní pracovníci, díky svému vlastnímu pohledu na svět a díky ohodnocení u naší firmy provádí práci naprosto spolehlivě. Zázemí naší rodinné firmy s více typy vozidel od lehkých dodávkových vozů pro stěhování menších bytů po nákladní stěhovací vozy.

Veškeré nabídky Vám vypracujeme na základě Vámi doložených fotografií či přesných informací. Upřednostňujeme osobní setkání a poznání se. Naši technici Vám vyjdou vstříc Vašim potřebám. Preferujeme spolupráci i v budoucnu a proto se snažíme při stěhování vyslat na samotnou akci technika, který Vám nabídku vypracoval a který v průběhu stěhování bude dohlížet na splnění veškerých dohodnutých prací. Dále je při stěhování připraven a reaguje na vícepráce a případné náhlé situace a Vaše potřeby.