a1

Reference stěhovací firmy v Praze

zákazníci v dopisech hlavně píší o spolehlivosti, profesionalitě, kvalitě, ochotě a zodpovědném přístupu.

Služby společnosti stěhujte.cz využilo více jak pěttisíc zákazníků. Firma se stále rozrůstá, pracuje s nejmodernějšími obaly a materiály, používá vlastní manipulační techniku a stále zdokonaluje pracovní a logistický postup celé posádky a vední společnosti. Celá firma I jednatelé  podstupují kontroly, kvalitní přednášky a  semináře a pravidelné školení bezpečnosti práce provádíme na základě odborných dodavatelů.

Přidejte se  k našim stálým zákazníkům, zajistěte si levné stěhování a důvěřujte nám i vy! Nejen pro toto stěhování, ale i do budoucna!


Reference našich zákazníků, staňte se jimi také!

Společnost stěhujte.cz zajišťovala přestěhování spisů v rámci středočeského kraje. Stěhování kompletně proběhlo dle smluv, bezproblémově, kvalitně v předstihu a v rámci množství všech víceprací se stěhovaním více tun spisů i v rychlém čase. Firmě a všem zúčastněným za stěhovací služby děkujeme a opět ji ke spolupráci vyzveme.”

Ing. Jaroslav Pochutil, ČR, Územní pracoviště Praha 25.7.2004

 

„Objednal jsem po telefonu u stěhujte.cz  přestěhování  bytu v Legerově ulici u Václavského náměstí.Měl jsem noční můry a obavy a několikrát se na firmě u dispečerky dotazoval, zda vše proběhne hladce. Vždy nás s manželkou a tchýní ochotně vyslechli. A opravdu měli pravdu, vše proběhlo v souladu s našimi požadavky, bez komlikací.”

Petr Koubek Legerova 72,Praha 3.2.2008

 

„Chtěli bychom Vám i Vašim zaměstnancům Vaší firmy touto cestou poděkovat za naprosto jedinečný přístup k mé mamince a kvalitu provedeného  stěhování. Nábytek ani v nejmenším neutrpěl ždné šrámy, jak se matka obávala.”

Ivan Kozák Mikulovf 17.8.2010

 

„Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval firmě stěhujte.cz, za ochotně a rychle provedené stěhovací práce při stěhování kancelářských prostor a skladu  našeho ateliéru.”

Ing.Jiří Moučka Praha 19.6.2013

 

„Stěhovací firma pro naši organizaci ZUŠ Praha 4 provedla stěhování 5 kusů pian. Práce probíhala v souladu s naším ujednáním a byla bez problémů, byly dodrženy  termíny. S těžkými kusy nad 300kg bylo nakládáno s velkou pečlivostí a proto jsou důkazem zkušeností a profesionality této firmy.”

Mgr. Marcela Kopecká Základní umělecká škola Praha 4 5.2.2015

 

„Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvěle odvedenou práci. perfektní službu se slevou  za dobrou cenu.děkuji…v mé situaci jsem neměla jinou možnost… Kéž by takovýchto firem bylo víc !!Moc díky!.”

Jarmila Koubová Příbram 7.2.2015

 

logo