a1

Stěhování po budově firmy, domu,objektu111

Hledáte něco jiného, než standartní stěhování bytu / domu, firmy? Provádíme i další stěhovací služby, mezi které patří stěhování po budově, v rámci jednoho objektu, stěhování skladů, sklepů. Díky odlišnosti stěhování se jejich cena může lišit. Ale je vždy výhodnější než cena klasického stěhování s vozem. V případě rozsáhlejšího stěhování si s našimi dispečery můžete domluvit přistavení více pracovníků a manipulační techniky. Dále vozidlo pro odvezení vytříděného materiálu k likvidaci.

 

Co přestěhujeme

  • Přemístíme majetek, nábytek, krabice v rámci jednoho objektu, nebo sousedícího
  • Pomáháme při nakládce a vykládce při vlastní autodopravě, naše pracovníky k vám pošleme bez stěhovacího auta.
  • Pomáháme s přípravou před rekonstrukcí objektů a odstavením nábytku před malováním a pokládáním podlah. Po skončení samozřejmě vrátíme vše na svá místa vrátit zpět.
  • Máme bohaté zkušenosti se stěhováním, přemisťováním v rámci domu, bytu , firmy z patra do patra.
  • Naši pracovníci provádí velké  montáže a demontáže nábytku zdatně (nutno předem sdělit dispečerovi).
  • Ruční nakládka a vykládka kontejnerů,  kamionů, vagonů.

 

NÁVŠTĚVA TECHNIKA – ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Rádi by jste se dozvěděli kolik zaplatíte za stěhování, autodopravu Vašeho majetku? Domluvte si schůzku přímo u Vás doma! Nebo rovnou zavolejte nám! Je to nejsnadnější způsob jak naši firmu oslovit a dozvědět se základní informace během pár minut. Dříve se lidé dopravovali za službami do měst pěšky nebo na koni přes luhy a lesy stovky kilometrů. Dnes jezdíme my za Vámi, a to po celé Praze a okolí na vlastní firemní náklady.
author-img - Technik Stěhujte.cz

 

logo