a1

Stěhování všech nadměrných a těžkých kusů, pianin a trezorůmoving-van-ap-copy.jpg

Nejlevnější a přitom nejkvalitnější stěhování těžkých kusů nabízíme po celé Praze a České Republice. Vaše stěhování trezorů, pianin, klavírů, starožitných skříní rádi  zorganizujeme bez starostí a pracovní postup, harmonogram stěhování břemen přizpůsobíme Vašim potřebám a našim značným zkušenostem. Při stěhování vždy minimálně narušíme provoz Vaší společnosti a tím Vám při stěhování těžkých břemen, strojů, jednotek, trezorů ušetříme finanční prostředky. Se stěhováním břemen nad 200 Kg máme velké zkušenosti a vždy na prvním místě je podrobná prohlídka jak v místě naložení, tak v místě vyložení a zpracování podrobné kalkulace.

 

72Máte za úkol zorganizovat stěhování těžkého kusu v rámci stěhování firmy nebo společenství?

Levné stěhování firem po Praze i mimo ni s těžkými břemeny, dokážeme i v nočních hodinách s osvětlením, o víkendech a svátcích. Zajistíte li stěhování těžkých kusů pro Vaši firmu, rádi Vám při další spolupráci ve stěhovacích službách a autodopravě, umožníme opravdu nejlevnější podmínky pro levné stěhování za snížené taxy. Pomůžeme Vám i při stěhování v rámci jedné budovy, za použití manipulační techniky bez použití stěhovacího vozu.

Za perfektně zařízené stěhování dostanete prémie! Když ne od Vašeho šéfa, tak od nás!

 

Máme tým se speciální manipulační technikou a vybavením24

Dokážeme pro vás zajistit zdánlivě neproveditelné stěhovací služby související s přenosem a s transportem těžkých kusů,  břemen. Dokážeme přestěhovat všechny vaše stroje, dieslové agregáty, kovové konstrukce, výrobní linky, pianina, klavíry, trezory, chladící zařízení, nestandartní staré trezory, záložní zdroje aj.

 

NÁVŠTĚVA TECHNIKA – ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Rádi by jste se dozvěděli kolik zaplatíte za stěhování, autodopravu Vašeho majetku? Domluvte si schůzku přímo u Vás doma! Nebo rovnou zavolejte nám! Je to nejsnadnější způsob jak naši firmu oslovit a dozvědět se základní informace během pár minut. Dříve se lidé dopravovali za službami do měst pěšky nebo na koni přes luhy a lesy stovky kilometrů. Dnes jezdíme my za Vámi, a to po celé Praze a okolí na vlastní firemní náklady.
author-img - Technik Stěhujte.cz