a1

Vyklízení prostor, stěhování na skládku Praham41cz

Provádíme při stěhování také vyklízení prostor, jak bytových, tak firemních. Vyklízíme a likvidujeme obsahy sklepů, půd, zahrad, garáží, skladů, chat, chalup, nemovitostí. Stěhujeme na skládku jak za účasti zákazníka tak, za předem dohodnutých podmínek bez něho. Vyklízení a odvoz odpadu vždy z důvodu ochrany přírody provádíme ekologicky a odpad třídíme na příslušných sběrných dvorech ZADARMO.

Levné vyklízení prostor

Vyklízení bytů, domů, firem, všech nemovitostí, vyklízení podkroví, vyklízení půdy, vyklízení komerčních prostor, vyklízení skladů, vyklízení chat a chalup, vyklízení zahrad a zahradních domků, vyčištění, prořezy a úpravy porostů, vyklízení světlíků, vyklízení suterénů

 

NÁVŠTĚVA TECHNIKA – ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Rádi by jste se dozvěděli kolik zaplatíte za stěhování, autodopravu Vašeho majetku? Domluvte si schůzku přímo u Vás doma! Nebo rovnou zavolejte nám! Je to nejsnadnější způsob jak naši firmu oslovit a dozvědět se základní informace během pár minut. Dříve se lidé dopravovali za službami do měst pěšky nebo na koni přes luhy a lesy stovky kilometrů. Dnes jezdíme my za Vámi, a to po celé Praze a okolí na vlastní firemní náklady.
author-img - Technik Stěhujte.cz

 

logo